Pogosta vprašanjaPogosta vprašanja   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    AVTO FORUM SLO + STR 2018 Seznam forumov -> Vtisi preteklih dogodkov
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo
Predsednik SRT MS

Pridružen/-a: 30.01. 2006, 23:32
Prispevkov: 2099
Kraj: Murska Sobota

PrispevekObjavljeno: 21 Maj 2013 11:33    Naslov sporočila: Vtisi - Show'n'Shine Celje - 18.5.2013 Odgovori s citatom

V soboto smo se udeležili srečanja v Celju, kjer je bil organiziran show pred premiero filma Hitri in drzni 6.

Srečanja se je udeležilo lepo število tekmovalcev. Pripravljen je bil tudi pestri spremljajoči program od drifta, moto stunta, RC voženj, gogo plesalke, raperje,...
Nekaj slik vozil:

VEČ SLIK

Med samim srečanjem so me povabili iz kluba CST na dirko z gokarti, ki so bili v bližini. Seveda sem se odzval. Proga je bila odlična. Na njej sem se prvič peljal. Prvo smo se razdelili v 2 skupini po 8 tekmovalcev in vozili kvalifikacije. Potem so pogledali od vseh vse čase in naredili dve dirki. Dirko za počasnejše in nato še za hitrejše.
Po kvalifikacijskem času med vsemi, sem osvojil 1. mesto. V finalno vožnjo pa smo se v startno vrsto postavili po nasprotnem vrstnem redu tako, da sem mogel startati iz zadnjega 8. mesta v skupini hitrejših. Prednost tega je, da je bolj napeta dirka, težko prebijanje naprej,.. Dober rezultat pa je težko s te pozicije doseči.
Po vsakem krogu sem se počasi prebijal v ospredje in do konca dirke sem se uspel prebiti na 3. mesto.

Nato smo se vrnili na prizorišče srečanja in sledila je podelitev naj avtov. Med njimi sva bila tudi:
TOP 5 - Best street car: Danilo Jesenik - Opel Astra
TOP 5 - Best show car: Danijel Vehab - BMW850i

Po podelitvi pa smo odšli na ogled filma F&F 6.